KRTKOVANIE Meder

Krtkovanie v Mederi

KRTKUJEME:

rodinné a bytové domy, chaty, ubytovacie zariadenia, nákupné centrá, priemyselné objekty, administratívne budovy, sociálne zariadenia, zdravotnícke zariadenia, reštauračné zariadenia, logistické parky, štátne inštitúcie – obce, mestá, úrady, školy, atď.

Krtkovanie elektromechanicky špirálou

Elektromechanické krtkovanie prebieha za pomoci špeciálneho zariadenia, ktoré mechanicky čistí potrubia. Je to najefektívnejšie čistenie odtokov od vodného kameňa, rôznych usadenín, mastnôt a odpadov v potrubiach.

Čistenie odpadov a kanalizácie Meder

ČISTÍME:

Vnútornú kanalizáciu:
kuchynské drezy, vane, sprchové kúty, umývadlá, výlevky, WC – toalety, pisoáre, guličky, bytové stupačky, šachty, atď.

Vonkajšiu kanalizáciu:
domové prípojky, odtokové prípojky, dažďovú kanalizáciu, areálovú vonkajšiu kanalizáciu, čistenie kanálov, prípojok, dažďových zvodov, šachty atď.

Vysokotlakové Čistenie Kanalizácie v Mederi

Vysokotlakové čistenie kanalizácie je vykonávané pomocou špeciálneho zariadenia s pracovným tlakom až 200 barov. Pomocou vysokotlakovej mechaniky dokážeme odstrániť aj väčšie prekážky v potrubí.

TV Monitoring potrubia Meder

Prostredníctvom špeciálnej kamery zisťujeme stav potrubia a kanalizácií s možnosťou vyžiadania záznamovej dokumentácie pre klientov.

Odčerpávanie vody Meder

Odčerpávanie dažďovej a odpadovej vody v Mederi

Naša spoločnosť disponuje vysokovýkonnými čerpadlami, ktorými sme schopní rýchlo odčerpať neželanú vodu vzniknutú následkom dažďov alebo porúch potrubia z väčšiny miest – z budov, pivníc, garáží, obchodov, kancelárií. Rýchle odčerpanie vody zachráni Váš majetok.

Naše priemyselné čerpadlá dokážu odsať až 50.000 litrov vody za 1 hodinu. Disponujeme tiež s čerpadlom, ktoré dokáže odčerpávať vodu do 3 milimetrov. Vysokovýkonný vodný vysávač pomocou sania odvodní vodu dokonca aj z kobercov, nakoľko koberce nasiaknuté vodou sú natoľko ťažké, že je možné nimi len ťažko hýbať.

Cenník KRTKOVANIE Meder

Platbu je možné realizovať v hotovosti aj bezhotovostne – platobnými kartami.

Ceny sú individuálne. Konečná cena sa skladá z ceny za výjazd, z ceny za odvedenú prácu a v prípade potreby ceny za materiál. Po zistení skutočného stavu sa následne určí celková cena na základe dohody s klientom.

Naše ceny sú vždy férové, vypočítané na základe skutočného stavu.